leivontaa leivontaa
Mitä nikkejä teitä nyt onkaan Mitä nikkejä teitä nyt onkaan
kivat hiukset kivat hiukset
Pyllykokoelma Pyllykokoelma
Ei kiinnosta Ei kiinnosta
Summer James Summer James
ristiretket ristiretket
naku herättää heimon töihin naku herättää heimon töihin
Suihkulähde Suihkulähde
DuckDuckGo DuckDuckGo
feministit feministit
halvin ryssäpaja halvin ryssäpaja
Christy Carrera Christy Carrera
Börh Börh
Kaikki mannet pitäis hirttää Kaikki mannet pitäis hirttää
Taidetta Taidetta
Onnettomuus Onnettomuus
kehityskaari kehityskaari
Tissit Tissit
Parempaa tusinaturria Parempaa tusinaturria
Tänään on inuiittien päivä Tänään on inuiittien päivä
Biljardia Biljardia
PURRITO PURRITO
Menee syvälle Menee syvälle
 803 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 28.09.2021 21:49:40
[ + 5 - | ]

Norjalainen ja muut vassarit

[57017] [faf.jpg] [0.11 MB] [750x726] [] []
faf.jpg

norjalainen

(24)  · 

vassari

(122)  · 

läskit

(8)
29.09.2021 00:31:29
#504558 [+-] Piilota Suosittele

Ei saisi nauraa koska jos ei naurultaan kykenisikään pakenemaan normaalia kävely vauhtia ja tuollainen +160kg fatbumbum jyräisi läskimopolla ylitse.

29.09.2021 01:04:36 | 01:07:03
#504569 [+-] Piilota Suosittele

>>504542
No joo, mutta aatteleppa miten käy maalimanlopun jäläkeen. Läskeillä on vararavintoa ja ne vaan laihtuu siinä joutessaan. Laiheliinit puolestaan on hätää kärsimässä ja epätoivon iskiessä päivän tai parin jälkeen ku soija on loppunu niin yrittävät lähteä mettästämään läskejä. Toki ne saa ne kiinni, mutta eihän niiden mädäntyneillä hampailla saa etes fritsua aikaseksi. Sillä välin läskit vaan nauraa ja rupiaa rullaamaan niitä kukkakeppejä takaa. Ne kyllä juoksee pitemmälle, mutta voimat loppuu aikanaan ja samalla ne vaan kuulee niien lähestyvien rollaattorien äänen.

Siinä ne sitten voimattomina huohottaa uskoen, että nyt ne läskit on jääny jo kauas taakse. Mutta mutta! Ne ei oo ottanu huomioon sitä, että ne lylleröt on jo laihtuneet sen verran, että ne pääsee kulkemaan jo ilman sähkötuoleja. Hittaasti, mutta varmasti ne lähestyy sitten saalista ja ku pääsevät kohalle niin tekevät niistä luusoppaa. Elävältä, tietenki. Siitä tullee ku vanahojen aikojen piirretyt ku laiheliinit tajunnan rajamailla pyörii padassa ku läskit siinä vieressä laittelee lautasia ja haarukoita valamiiksi. Niih!

ps. No voi nännin reikä ku tää jostaki syystä keksi laittaa tän eka sonjana, vitun ikenet sentään.

29.09.2021 13:25:29
#504591 [+1] Piilota Suosittele

En oo kyl koskaan ymmärtäny antifasistien toimintatapaa. Voisko joku selittää mulle? Onko toi keskarien näyttö yms. pahiksen leikkiminen joku juttu millä ne saa MT-ongelmaiset kasaan? Tyylii "hei make kato kuin kovii noi on, ollaa ite oltu tällasii luusereit koko elämän, en ees tiedä vittuakaan noiden ideologiasta mut ois aika siistii liittyy noihin kun ne peittää naamansakkin niin make hei kukaan ei ees tiedä että ollaan siel, mut voidaan kuitenkin lesoo sil että ollaan tollases kovis jengis!!!"? En vaan tajua. Jos antifasistit käyttäytyis ei-neekeröimällä niin niillekkin vois antaa jotain kunnioitusta, vaikka toki yksi isoista ongelmista on että koittavat estää fasismia fasismilla. Ampuisivat ittensä :D

[ 10 viestiä | ]