stock photo bomber stock photo bomber
Kommelluksia ja musavideoita Kommelluksia ja musavideoita
cannot be unseen cannot be unseen
Jekku Jekku
hengittäjä hengittäjä
Kotkan meripäivät Kotkan meripäivät
ristiäiset ristiäiset
Teutoburgin metsä Teutoburgin metsä
Pallopojat hassuttelee Pallopojat hassuttelee
Kirjoita "Finnish" Google kuvahakuu tulee tää Kirjoita "Finnish" Google kuvahakuu tulee tää
Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän
Isin kalifaatti Isin kalifaatti
evästä evästä
Seuraa tarjolla! Seuraa tarjolla!
Taikatemppu Taikatemppu
Pannukakkukokki Pannukakkukokki
Tessa Tessa
Biohazard Biohazard
ja tämä ja tämä
Aina ei hoksaa, kun julkisilla Aina ei hoksaa, kun julkisilla
Karen status Karen status
♪Koska matka oli hauska niin pyysi hän mukaan yhden toverin ♫ ♪Koska matka oli hauska niin pyysi hän mukaan yhden toverin ♫
kulkukissa kulkukissa
Senera? Senera?
 991 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.27 MB, 1 tiedosto, 30.01.2018 20:15:16
[ + 2 | ]

Normaalia?

[6590] [1517331770868.jpg] [0.27 MB] [924x1587] [] []
1517331770868.jpg

ei

(149)  · 

minun

(5)  · 

mielestä

 · 

on

(118)  · 

normaalia

30.01.2018 22:17:04 | 05:40:13
#24356 [+1] Piilota Suosittele

mitäs jos natsi kulkueissa olis lapsia niin sossutädit olis heti ottamassa lapsia huostaansa.

31.01.2018 10:52:35
#24407 [+1] Piilota Suosittele

>>24345 Mitäpä jos kaulapartailisit itsesi vittuun sieltä mutsin kellarista ja niceguysfinishlastaisit itseäsi partaterällä reisivaltimoon? Tai siis jollain vitun katanalla varmaan koska perusmallinen partaterä tuskin riittää leikkaamaan kaiken sen kaiken ihran lävitse. Jos sulla siis olisi katana jossa on leikkaava terä, mutta sellasta sun ylisuojeleva uskovainen suhteesi jo kauan aikaa sitten luovuttanut katkera synnyttäjäsi tuskin antaisi ostaa vaikka sulla olisi kuinka paljon good boy pointteja.

Ai niin muuten, se sun MLP-harrastuksesi ei oikeasti tee susta edgyä, eikä kukaan halua kuulla sun mielipidettäsi animesta koska ketään normijärjellä varustettua ihmistä ei kiinnosta mäkäräisen persereiän vertaa miksi japani on muka superior vaikka kuinka itkisit. Susta ei ikinä tule pelisuunnittelijaa tai taiteilijaa vaikka kuinka runkkaisit jonkun huumeissa sekoilevan rangaistusvangin piirtämille Project Akoille sen vitun waifutyynysi katsoessa nolona vierestä.

P.S. opettele vittuilemaan, noviisi.

[ 8 viestiä | ]