ASLEEP HOWEVER I WANT ASLEEP HOWEVER I WANT
hei et sinä kuulu sinne :3 hei et sinä kuulu sinne :3
Nää paperit on just niitä mihin mä olen niistänyt tai runkannut Nää paperit on just niitä mihin mä olen niistänyt tai runkannut
apinoiden hysteria apinoiden hysteria
Juustoo Juustoo
Jauhelihasoppaa Jauhelihasoppaa
vihainen vihainen
nyt ollaan heikoilla vesillä nyt ollaan heikoilla vesillä
rakasta lähimmäistäsi huora rakasta lähimmäistäsi huora
Niini-stöö Niini-stöö
Viaton wc-kellottaja Viaton wc-kellottaja
jekku karvajalalle jekku karvajalalle
sipsejä sipsejä
Ottaa rennosti :3 Ottaa rennosti :3
uliuliuliuliuilililuillo0looöoölööö uliuliuliuliuilililuillo0looöoölööö
Suursiivouksen löydöt Suursiivouksen löydöt
Slayjer sauhuttelee Slayjer sauhuttelee
Rellottaa Rellottaa
Kauriin paistia sinappimarinaadilla Kauriin paistia sinappimarinaadilla
Jutku :D Jutku :D
Kahviprobleema yhy Kahviprobleema yhy
Ruokaostoksilla Ruokaostoksilla
Gachimuchi kombat Gachimuchi kombat
Hieno temppu Hieno temppu
 626 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.34 MB, 1 tiedosto, 01.04.2024 01:25:31
[ + 2 | ]

Zeta rodun humanoidi

[69374] [Zeta_rodun_humanoidi.png] [0.34 MB] [545x807] [] []
Zeta_rodun_humanoidi.png

humanoidi

 · 

ufo

(25)
01.04.2024 03:24:25
#611041 [+2] Piilota Suosittele

>>611039 Sikäli onni, että kasvoi viellä 90-2000 välissä varsinaisen lapsuuden.
Tuli myöhemmin pelikonsolia, mutta siinä ei ollut mitään outoa, että sidetarviketta
ja laastaria meni etenkin kesäisin sellaisia määriä, että puoletkin niistä
tänäpäivänä jonkun muksun käsissä ja naamassa olisi jo lähes automaattinen huostaanotto.

01.04.2024 03:35:17
#611044 [+2] Piilota Suosittele

>>611041
Olen itse vanhempaa kamaa, mutta kyllä, ihastuin jo Pongiin, sitten Nintendon ns. käsikonsoileihin ja sen jälkeen Commodore 64:än ja PC:llä pelaamiseen. Toisen vanhemman työpaikalla kohdattiin väkivaltaa ja ongelmatapauksia usein ja niistä kotona varoiteltiin, joten kuuntelin ja olin aika rauhallinen lapsi ja nuori. Toki välillä oltiin vähän vekillä kavereiden kanssa, mutta ei laastaria pahempia tarvittu. Kaverit sen sijaan kohelsivat itseänsä pakettiin.

Mutta joo, juuri tänään kuulin kuinka yksi kummilapsista (on oikeasti ns. rasavilli "äijien äijä") oli vetänyt naamataulunsa vekkiin ihan itsekseen ja kuinka toisen vanhemman piti käydä poliisikuulusteluissa asti ennen kuin normaali järjen ääni tuli peliin ja kynnyksessä sukeltaminen ja nenävekki meni pienen lapsen kohelluksen piikkiin. Samaan aikaan sitten ählämsählämit saavat viedä tyttärensä silvottavaksi ja tehdään yhtä sun toista kunniamurhaa ilman kunnollisia tuomioita. Ja narkkarit voivat silitysraudalla vaivihkaa vähän silittää ihan pieniä lapsia. Mitä hittoa tapahtuu yhteiskunnassamme?

01.04.2024 05:15:42
#611052 [+-] Piilota Suosittele

Mikähän vittu nuissa alieneissa aina on ku ne tsuippailee munasillaan menemään? Jäbät on sentään keksineet miten kuletaan tähtijärjestelmien läpi. Elle--- ei se voi olla niin, ellei ne sitte vaan vittu trollaa meitä? Juoksevat nakupettereinä perässä ja päästelevät alien ääniä siinä samalla. Sitte ku joku säästy perseraiskaukselta niin anto kuvauksen ja nyt ne sitten vaan jatkaa sitä samaa sketsiä. Mint vuken ploun!

[ 9 viestiä | ]