Järjesti jäynän :) Järjesti jäynän :)
Jos näet kuvassa jotain epätavallista, saatatolla psykoosissa Jos näet kuvassa jotain epätavallista, saatatolla psykoosissa
Isän elämää Isän elämää
ime munaa ime munaa
housu putous kikkei näyy housu putous kikkei näyy
Börh pahoitti mielensä >:3 Börh pahoitti mielensä >:3
Pyörivä bendele :3 Pyörivä bendele :3
Hohhoijaa... Hohhoijaa...
Pupu Tupuna tapaa Mirrin Pupu Tupuna tapaa Mirrin
Alkoholin vaarat Alkoholin vaarat
Älä katso taaksesi Älä katso taaksesi
vaavi putoa kosp vaavi putoa kosp
Pura Pura
Tunnelmallista Tunnelmallista
Katalaa banettelua >:3 Katalaa banettelua >:3
*nom* *nom*
Pierun musikaalisuus Pierun musikaalisuus
Ned sherwoodissa 2 Ned sherwoodissa 2
Menisi asian tuntia toni roponen itte ampumaan Menisi asian tuntia toni roponen itte ampumaan
Valmistautuminen rankaisumetodeihin Valmistautuminen rankaisumetodeihin
False Positive Yolk 2/2 False Positive Yolk 2/2
Niistämisestä Niistämisestä
Wut? :3 Wut? :3
eräs nimeltä mainitsematon käyttäjä eräs nimeltä mainitsematon käyttäjä
 353 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 15.07.2025 14:47:20
[ + 2 | ]

Kenen pyörä?

[81820] [1b37030d.jpg] [0.16 MB] [720x766] [] []
1b37030d.jpg

pyörä

(76)

dildo

(143)
15.07.2025 20:22:40
#706849 [+-] Piilota Suosittele

>>706832
Ai sinne kaverisi vei sinun pyöräsi Carinalla, jonka sinä korjasit ja nyt asut 25 vuotta vanhassa bemarissa, mutta onneksi on farmari.
Sopii tuollaisten persaukisten pedofiilien malliin, kun ei ole varaa ostaa pakua.

16.07.2025 19:00:10 | 19:00:29
#706937 [+-] Piilota Suosittele

>>706887
Sitä en tiedä ketä olet loukannut, mutta kova poika olet plussailemaan omia kommenttejasi ja siinä sivussa tuplilla toiset.

Nyt täytyy vaan kysyä, että saatko tuosta plussailusta jotain mielihyvää, vai Luuletko, ettei kukaan huomaa tuollaista huoraamista?

16.07.2025 22:02:48 | 22:03:38
#706988 [+1] Piilota Suosittele

>>706937 Älä viitsi, minulla ei ole tarvetta plussailla omia kommenttejani, joskus vain heität niin velttoa juttua, että minun normaali tekstikin vaikuttaa älykkäältä sen rinnalla ja joku sinun velttoilun tasoon kyllästynyt yrittää piiskata sinua vauhtiin.

Tuo sinun "jätkä plussaa omia kommenttejaan" -itku on veltoista veltoin yritys, vetää vertoja jopa sinun esitykselle tuolla Pohjois-Norjan saarella sijaitsevassa pihapiirissä olevan talon makuuhuoneessa cyberseksin muodossa. Norski riepu on kuulemma niin pettynyt siitä, ettet eronnut merikylmästä Jäämerenturtanasta, että pitää mykkäkoulua eikä ole kirjoittanut tänne kuin pahimmissa kimpoiluissaan ja silloinkin sonjana.

16.07.2025 23:15:55
#707000 [+1] Piilota Suosittele

>>706998 En asu autossa vielä. Kesälomareissu alkaa vasta ensi viikolla, pitää ensin tummentaa takalasit, etteivät tule pällistelemään kun nukun. Tilasin Englannista valmiiksi muotoon lämmitetyn ja leikatun kalvosatsin, laittelen sen viikonloppuna paikalleen, kun pääsen käymään kaverin tallissa. Sitten ei muuta kuin hupiakku, kylmälaukku ja patja kyytiin ja Saksan baanoille kiertämään keskiaikaisia saksalaiskaupunkeja, laatuvalmistajien automuseoita ja tietysti Hitlerin aito viimeinen kirous, Die grüne Hölle. Siellä kun pistää pappabemarin sulavasti karusellimutkaan, niin pipopääteinit katsoo kateellisena motoautoistaan.

Sano @Basso :delle, että vie sinut muistitestiin, olet alkanut toistaa itseäsi.

[ 9 viestiä | ]