ronaldo ronaldo
You suck Mcbain You suck Mcbain
ihana nainen ihana nainen
Sandels apu Sandels apu
Ruotsalainen väkivalta Ruotsalainen väkivalta
Kenway IRL Kenway IRL
veikeät porkkanat veikeät porkkanat
runkula runkula
turreja turreja
floppy disc floppy disc
resilar resilar
Mind fuck Mind fuck
Museovirasto Museovirasto
Tervetuloa meille kylään nekru Tervetuloa meille kylään nekru
John Holmes John Holmes
Avain Avain
seitsemäs ulottovuus seitsemäs ulottovuus
Nyt löytyy Nyt löytyy
Pinja Vuorinen vasemmistonuorten pj Pinja Vuorinen vasemmistonuorten pj
seksijumala seksijumala
RYPPIS ;D ;D RYPPIS ;D ;D
Roopen pelit Roopen pelit
CD levy CD levy
area69 area69
 368 näyttökertaa, 2 viestiä, 5.83 MB, 1 tiedosto, 01.10.2025 22:48:43
[ + 1 | ]

Repostnikin kulttuuri


ryssävaimot

 · 

tapporaha

 · 

ryssä

(245)  · 

ryssäpaska

 · 

raha kelpaa

 · 

ukraina

(178)
01.10.2025 22:56:38 | 22:59:52
#719843 [+2] Piilota Suosittele

TL;DR versio
Ryssät jotka kuolee Ukrainassa, niiden vaimoille maksetaan isoja korvaussummia. Tämän johdosta, ryssien muijat iskee ja vikittelee miehiä jonka jälkeen ne suostutellaan armeijaan, jonka jälkeen kun ne kuolee Ukrainassa niin se saa isot rahat, siis tyyliin osassa tapauksista 60,000 dollaria joka on ruplissa ihan vitusti. Osassa tapauksista ryssien komentajat on juonessa mukana, antaa miehen kuolla ja leski antaa siten vähän kirjekuorirahaa komentajalle kun oma mies "joutui" etulinjaan. Tää epidemia lisääntyy kokoajan, nää ämmät on saaneet "musta leski" lempinimen joka on osa ryssäpaskakulttuuria.

venäjä on paras maa, ryssäpaska repostnik fanittaa juuri tätä kulttuuria ja postaa ryssäpaskakulttuuria luolastoon. Nää ämmät on siis ihan samaa kuin @repostnik itse, ei mitään eroa eikä mitään sääliä. Kyllä porukkaa riittää, Krimi tuli kotiin Ukrainasta ja venäjä on paras maa. Aina kun Ukrainasta puhuu ryssäpaskalle, vastaus on että "Putin ei ole koko venäjä". No tässä nähdään, mitä se ryssien mentaliteetti on ja kuinka ryssäpaskojen "vaimot" suree miehiään. Tätä on juurikin se ryssäpaskakulttuuri mitä se fanittaa.

Vaimot eivät sure, useammat ämmät näkee tän bisneksenä ja kreml pitää naiset hiljaisina. Yhdessäkään sivistyneessä ( li länsivaltiossa) tämä ei onnistuisi, mutta näin ryssäpaskat toimii. Sit otetaan uus mies jota joutuu nussii pari kertaa ennen kuin se lähetetään Ukrainaan. Ei mitään uutta, ei sääliä ja se eräskin ryssä sais liittyä tuohon samaan isoon joukkoon joka loistaa tilastoissa. Jos niin rakastaa ryssäpaskaa niin nyt ois oiva hetki lähteä rajan yli.

[ 2 viestiä | ]