Mestari kertoo uudestavuodesta Mestari kertoo uudestavuodesta
Hyvin sutii! Hyvin sutii!
poika ja kissa poika ja kissa
Lieutenant Dan´s New Year Lieutenant Dan´s New Year
epidemia epidemia
Kuka muka väittää, että pk-seudulla on kallista Kuka muka väittää, että pk-seudulla on kallista
neuvosto insinööripornoa (Ascota 170 mechanical computer) neuvosto insinööripornoa (Ascota 170 mechanical computer)
Madagascar Madagascar
MTV3 propagandaa. MTV3 propagandaa.
Hei hei :D Hei hei :D
Inttikuva Inttikuva
farkku astiasto farkku astiasto
nigerialaiset datanomit töissä nigerialaiset datanomit töissä
lualaston lempi harrastus lajike :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lualaston lempi harrastus lajike :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kyltti uudes seelannis kyltti uudes seelannis
huutista huutista
ihana nainen ihana nainen
mamujen hiekkaveistos mamujen hiekkaveistos
Mörkö Mörkö
paint joulukalenteri kuukku 21, paint joulukalenteri kuukku 21,
kehitysapu kehitysapu
Sons of a.. Sons of a..
Hyvää kommunismia! Hyvää kommunismia!
lukossa lukossa
 202 näyttökertaa, 5 viestiä, 6.15 MB, 1 tiedosto, 21.04.2026 21:27:49
[ + 3 | ]

Todellinen sankari uutisissa


murtovaras

 · 

poika

(104)  · 

sankari

(16)  · 

burglar

 · 

onion

21.04.2026 23:50:39 | 23:51:50
#750367 [+-] Piilota Suosittele

>>750365
Rehellisin eikä minkään tekoälyn kanssa koskaan ollut tekemissä ikinä :D Ja minkä lahjottujen näyttelijöiden ? Ei ikinä olla käytetty ? :D

22.04.2026 23:37:31
#750492 [+-] Piilota Suosittele

>>750394
Koitin sitä kaljapäissäni väsyneenä ja visvasta vittuuntuneena useamman kerran, mutta ku ei suostunu yhteistyöhön. Siis tonhan pitäis toimia muistaakseni heti ton ? merkin jälkeen ku ottaa talteen. Tai no, mistäs mä mitään tiijjän. Kainalotkin haisee ku pesin kaks koneellista pyykkiä. Viimeks kävin pesulla viime viikon keskiviikkona. Nyt ei ennää jaksa mennä kylymään suihkuun ku ei täällä pöpilässä oo lämmintä vettä ku vaan aamupäivisin 10:00 - 10:15. Tissit paleltuu! Ja pattereista tulee sähköshokkeja jos vähän lentää eritteitä pytyllä istuessa vääriin paikkoihin.

Saanko mää muuttaa sun luo niin voit pitää mua luolas.. siis kellarissa vaikka kuhan siellä on lämmin vesi ja lämpötila on yli 21 astetta toisin ku täällä?

[ 5 viestiä | ]