Aku Ankan saatanan työmaa Aku Ankan saatanan työmaa
Painajaispolttoaine Painajaispolttoaine
Miss Helsinki Miss Helsinki
Jussi oli taas oikeassa. Jussi oli taas oikeassa.
Chris-Chan then and now Chris-Chan then and now
Ei saa loukata pedoja. Ei saa loukata pedoja.
Kun älyät olevasi kahdessa kultissa Kun älyät olevasi kahdessa kultissa
Hyvin vetää meidänkin Sanna. Hyvin vetää meidänkin Sanna.
🎶Hengaillaan🎶 🎶Hengaillaan🎶
Puhuva rosmariini Puhuva rosmariini
vaalit tulossa vaalit tulossa
trump trump
iina mikkolan perse iina mikkolan perse
Juan bisset Juan bisset
Jauhojengi Jauhojengi
True nudist flashing True nudist flashing
Kauppisen palikan siirto firma Kauppisen palikan siirto firma
Northern finland 1900 Northern finland 1900
Pääministerin uudet seikkailut Pääministerin uudet seikkailut
Vassari Alden Vassari Alden
Brittejä rupes terroristit vituttamaan Brittejä rupes terroristit vituttamaan
Niin kerta! Niin kerta!
nuotio apustus nuotio apustus
Bilemaisteri Bilemaisteri
 1 383 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.95 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 22:43:19
[ + 11 - | ]

Pekka Siitoin tribute

[51622] [pekka-siitoin.mp4] [4.95 MB] [640x276] [] []

pekka

(40)  · 

siitoin

(16)  · 

valtakunnanjohtaja

 · 

pekka siitoin

(35)
08.02.2021 04:39:56
#437074 [+-] Piilota Suosittele

>>437048 Se järkkäsi kesäleirejä joskus kasarilla nuorisolle, ja kyllä täytyy sanoa että sinne osallistuneilla kavereilla oli menosta huumori kaukana. Vielä hullumpina palasi kaikki. Tosin ne oli kaikki niin umpihulluja jo lähteissään, että vain läheiset olisivat voineet mitenkään huomata sitä eroa. Omista sen juttuihin osallistuneista tutuista ei ole hengissä kuin sellaisia, jotka ovat olleet täysiä spurguja viimeiset pari vuosikymmentä.

08.02.2021 04:52:58
#437079 [+-] Piilota Suosittele

>>437074
Kaveri kerto kaverinsa jutelleensa Siitoimen pojan kanssa, sen joka oli sillä laivamatkallakin mukana, ja sano sen vihaavan isäänsä. Meinas, että se aivopesi niitä jo pennuista lähtien omaan harhaseen maailmaansa. Siinä keskustelussa oli huumori ollu kaukana siis sen kaveri kaverin ja Siitoimen pojan kans. Eikä mikkään ihme. Ehkä Valtakunnanjohtaja sittenkin usko ihan vilipittömästi omaan touhuunsa ja sitä myöten sai kerättyä muita mielisairaita kavereikseen. Surullistahan semmonen on, mutta silti väitän helevetin hauskoiksi filimeiksi niitä Pekan julistuksia.

Sillon vielä ku sen omat sivut oli pystyssä niin siellä se hailas autokolarissa kuolleen poikansa haudalla ja muutamissa puristeli espanjalaisten huorien tissejä. Olipa ykskin kuva jostakin "uusnatsien suuresta marssista", ties minkä sivukadun kulumasta, jossa oli kolome tyyppiä. Yks niistä kuluki eellä, sitten oli lipunkantaja ja oliko se kolomas sitte jo niin häppeissään koko jutusta, että kuluki leuka rinnassa.

10.03.2021 03:15:00
#446165 [+1] Piilota Suosittele

Pekka on minun musikaalinen muusani! Nauravat natsit inspiroi minua tekemään oman levyni: "Nummela". Kiitos Pekka!

[ 7 viestiä | ]