Ihanat naiset Ihanat naiset
Funkallica Funkallica
Muslimien ja homon leikkihetki Muslimien ja homon leikkihetki
Kurkkaa Kurkkaa
herkkää herkkää
Und das heißt Erika Und das heißt Erika
luolaston viikonloppu luolaston viikonloppu
paprika :D paprika :D
roskien palautus roskien palautus
Valupertin unelmia Valupertin unelmia
rasisti rasisti
Helevetillinen pomo Helevetillinen pomo
Toiletti Toiletti
muna tuonne muna tuonne
hienoa jälkeä hienoa jälkeä
Granit imee nakua Granit imee nakua
Borat, HH ja tytöt Borat, HH ja tytöt
Kissa kaaos Kissa kaaos
Erään luolastolaisen äiti Erään luolastolaisen äiti
hieno parkkeeraus hieno parkkeeraus
grannyt internetsissä grannyt internetsissä
Nekkuli ja raketti Nekkuli ja raketti
Erikoisia ääniä Erikoisia ääniä
Mato Mato
 812 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.59 MB, 1 tiedosto, 25.08.2022 14:02:53
[ + 10 - | ]
👑 Katsotuin 25.08.2022.

Asiat (taas) tärkeysjärjestyksessä..

[66907] [Screenshot_20220825-140124_Twitter.jpg] [0.59 MB] [1080x1497] [] []
Screenshot_20220825-140124_Twitter.jpg

25.08.2022 19:30:21
#595160 [+3] Piilota Suosittele

Lapset (ja mamu lapset kanssa mutta ei ne "17-v lapset") kyllä ymmärtää, mutta ei vaan pysty käsittää miks aikuiset mamut on etusijalla.

25.08.2022 21:38:40
#595177 [+2] Piilota Suosittele

>>595126
Vav asunnoilla sama ja sen jälkeen ei siellä halua asua yksikään kantasuomalainen.
Joten ensin 1 vuokratorni on täynnä "värikkäitä" mamuja / turvapaikan hakijoita, hetken päästä koko kadun kaikki vuokra tornit on täynnä, eihän siinä mitään vaikutusta ole, kumma vaan että samantien alueen yksityisten asuntojen arvot tippuu ja myyntiajat kasvaa.
Osa lähistön koulujen kantasuomalaisten lasten vanhemmista on hirveitä rasisteja kun rupeavat etsimään rauhallisempaa koulua ipanoille ja ovat sen vuoksi valmiita muuttamaan vaikka nurmijärvelle, mäntsälään, orimattilaan jne vaikka työmatka pitenisi kymmeniä kilometrejä.
Kaikki vain sen takia että kouluun tuli yhtäkkiä muutama kymmenen kieltä, tapoja ja käytöstä osaamatonta "värikästä" lasta opettamaan suomalaisille lapsille miten lähi-idässä ja itä-afrikassa käyttäydytään, opiskellaan, kommunikoidaan, kunnioitetaan muita kuin perheenjäseniä jne.

26.08.2022 00:36:11
#595214 [+2] Piilota Suosittele

>>595177

Huomattu on. HEKA on yrittänyt alentaa neliöhintoja itä-helsingissä mutta suomen kansalaista kiinnostaa turvallisuus pikkuisen enempi kuin muutaman euron halvempi vuokra. SUomen valtio on omilla toimillaan tämän aiheuttanut. Ovat aiheuttaneet turin, oulut sekä lukemattomat muut tapahtumat sallimalla porukan lampsia suoraan suomeen. Armeija vielä kantaa laukkunsakin. Autot jätettiin rajalle. Keneltäkään ei kyselty ajokertteja eikä muutakaan. Oli passi ja henkkari hävinnyt matkalla. IPhone löytyi kuitenkin.

[ 8 viestiä | ]