Nyt mennään, mummo suu kii Nyt mennään, mummo suu kii
Pornotähden evoluutio Pornotähden evoluutio
Juustosämpylä Juustosämpylä
Genius Genius
Näinhän se menee, surullista kyllä.. Näinhän se menee, surullista kyllä..
Vaaralliset jääpalat Vaaralliset jääpalat
UwU UwU
Mää sit vaa aattelin syyä kunnes kuolen Mää sit vaa aattelin syyä kunnes kuolen
tämä kissa tarvitsee monta elämää tämä kissa tarvitsee monta elämää
Maistan vain :3 Maistan vain :3
Shelvä! Shelvä!
paardit paardit
Jaxulovea! Jaxulovea!
Se on teille pitkäperjantai Se on teille pitkäperjantai
Tankilla Tankilla
Kiire levähtämään Kiire levähtämään
Ensimmäiset somalipakolaiset Helsingin rautatieasemalla5.12.1990 Ensimmäiset somalipakolaiset Helsingin rautatieasemalla5.12.1990
YLEn tulevat elokuvat YLEn tulevat elokuvat
Quasimodo Quasimodo
kohta päästään kylpyyn :3 kohta päästään kylpyyn :3
Lääkärin määräys Lääkärin määräys
vain pieni sammakko :3 vain pieni sammakko :3
Polteltu! Polteltu!
Englantia rapakon kummaltaki puolelta Englantia rapakon kummaltaki puolelta
 618 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 01.06.2024 21:35:28
[ + 3 - | ]

MT-puoli tarvitsee vitusti lisärahoitusta

[70859] [tiedosto.png] [0.11 MB] [976x376] [] []
tiedosto.png

kehari

(12)  · 

mielenterveys

(13)
04.06.2024 03:43:19
#624668 [+-] Piilota Suosittele

>>624081
No jos kerran nuin kauniisti pyydetään koska hazbinhan sen kustantaa loppujen lopuks joka ilta, syvälle väsymykseeni tunkeutuen kun yritän istua pytyllä paskalla, mutta @hapsi_ se vain siinä vänkää aina niin kovasti hanttiin, että mun perseestä valtavalla paineella lentävä veren, viinan, sperman ja hilseen takia tai ansiosta. Sehän on vähän silleen eri tavalla aina välillä vai mitä minä. Ihime idiootti, ei tajua mistään mittään eikä siitä ole mitään vaikka @nettikissa23 niin väittääkin, mutta ei semmoset pikkumisukisut tierä mitään tämmösten vanhojen hutsujan niitä paaripaikkoja ja niien työntekijöistä, niin ku se toissaviikon ahvenen sulkia. Sitten ennen ku ehtiin kysyä pienimuotoista tarkennusta asian suhteen. Ja tuossa kymmenisen minsaa sitten tuli todistettua kun psykoosipotilas runkkaa menemään.

Eikä sekään siis oo se ongelma vaan se, että ei kattere naapureita silmiin samalla kun vispaa menemään tuhatta ja sataa. Saatana.

04.06.2024 03:49:45
#624669 [+-] Piilota Suosittele

>>624186

No emmä ny tommottii kehtais mennä sannoon. Ku tuommonehan tarkottas et ne keharit sitte niinku dunkattas johki vitu vaaleihin tai jottai? Mä muuten vittuilen ja sekoilen teille kaikille siihen asti, että äänestätte ehdokasta 88, Siegendheilin äänestyskertomisuuslaitoksessa tässä tulevina päivinä. Auch, rauh yks vitun hailee, suomi suomalaisille ja gegenleben haili! Täysin perverssit jutut voitte unohtaa ellette sitten maksa valation taukotuvissa ylläpitämiäni bordelleja joissa osassa on miehiä ja toisissa vietnamilaisia homotransuja jatka väittävät olevansa tyttöjä, vaikka monella niistä on aivan jäätävän kokonen kyrpä. Heil Laakso, eiku siis luolasto.

[ 7 viestiä | ]