NN im kinda disappoint NN im kinda disappoint
Ei pysy housuis Ei pysy housuis
Pihvi etsii olennaista Pihvi etsii olennaista
:Yes: :Yes:
Porin Allan Porin Allan
Astronautitkin tarvii pillua, rjäh röh ;) Astronautitkin tarvii pillua, rjäh röh ;)
Viivästys Viivästys
Aku Aku
Repon maailmankartta Repon maailmankartta
Tämmöstä tällä kertaa Tämmöstä tällä kertaa
Hurr durr hurr Hurr durr hurr
suvakki suvakki
Mainostusta Mainostusta
Moi :3 Moi :3
AKS osa 13-14/Huumorinsuojelijat osa 1-2 (Ukkostimi) AKS osa 13-14/Huumorinsuojelijat osa 1-2 (Ukkostimi)
Tissieläin Tissieläin
Man's death Man's death
Tee palvelus planeetalle, istuta puu Tee palvelus planeetalle, istuta puu
Koe vastauksia Koe vastauksia
Dio seikkailee 12 Dio seikkailee 12
End game End game
Perkeleen lagi Perkeleen lagi
50% K-kauppojen pelikoneista tyhjenisi sormia napsauttamalla 50% K-kauppojen pelikoneista tyhjenisi sormia napsauttamalla
What does the black say? What does the black say?
 581 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.39 MB, 1 tiedosto, 09.06.2024 02:00:11
[ + 3 | ]

Maahantunkeutuminen on rikkaus


somali

(93)  · 

haastattelu

(45)
09.06.2024 02:51:26 | 21:14:28
#625773 [+7] Piilota Suosittele

Somalia kun on selvästi turvallinen maa, jossa voi käydä lomailemassa jne.
Ei ole enää minkään maan velvollisuus ottaa Somaliasta väkeä.

09.06.2024 03:45:46 | 03:46:37
#625793 [+4] Piilota Suosittele

Rasisti? Realisti se on. Vähän vajaa, mut jos vähän vajaakin ymmärtää niiden vahingollisuuden, niin mites me muut? Suvaitaan koska idioottikin tajuaa mitä täällä on menossa ja emme halua idiootin leimaa?

09.06.2024 06:02:10
#625818 [+2] Piilota Suosittele

>>625793
Vili on/ varmaan jo impannu ittensä hengiltä, kuitenkin siinä mielessä oikeassa, että nekrut ei kuulu sivistysvaltioihin. Sen verran hidasta oli hepun ulosanti että siinä ne viimesetkin kaks aivosolua yritti kovasti tehdä töitä. Sitte viherpiipertäjät nauraa näille vaikka niienki ulostulo on ihan samaa sorttia vielä näin 20-30 vuoden jälkeen.

Bonusveitikkana, että käyppä kattomassa onko Osmo Soininvaara jo blokannu sut Twitterissä? Sen verran uskoo omaan hyvyyteensä että on vissiin blokannu kaikki väärinajattelijat (ts. ei Vihreät) jotka on etes kirjottaneet jottain twitteriin. Näyttäs sille että siellä moni ihmettelee että miks se on blokannu ku ei oo koskaan etes kommentoinu sille mitään. Mutta kai se on jo vanhuuden tuomaa harhaista dementiaa kun näkee vihollisia jo sälekaihtimien ja hammastikkujen välissä.

https://twitter.com/OsmoSoininvaara

09.06.2024 15:18:41
#625904 [+2] Piilota Suosittele

ja tästä aloi ylellä väärin ajattelijoiden mesästys, mitätöinti ja naurunalkaiseksi tekeminen. Lisäksi vuosikymmeniä kestävä todellisista ongelmista vaikeneminen.

[ 8 viestiä | ]