vastaanotolla vastaanotolla
Noussut Nukkuja Noussut Nukkuja
Isot koirat ja pienet koirat Isot koirat ja pienet koirat
Homestuckin menneisyys Homestuckin menneisyys
Visa pystyyn Visa pystyyn
Ja koko Burger King nousi taputtamaan Ja koko Burger King nousi taputtamaan
Twitter 3 Twitter 3
kevin menee ulos :3 kevin menee ulos :3
Muutama webm 39 Muutama webm 39
oispa totta oispa totta
Pro tip Pro tip
@mtlvmpr pyys, minä tein @mtlvmpr pyys, minä tein
olkoon voima kanssasi olkoon voima kanssasi
Vaihtoehto kättelylle Vaihtoehto kättelylle
Samsung Z Flip kestävyys testi Samsung Z Flip kestävyys testi
Varusteleka Varusteleka
Kannatti pakittaa Kannatti pakittaa
ihana nainen ihana nainen
Persmonni Persmonni
St. Helens ja ympäristö ennen ja jälkeen tulivuorenpurkauksen St. Helens ja ympäristö ennen ja jälkeen tulivuorenpurkauksen
Miksi liikkua? Miksi liikkua?
subwayssä subwayssä
on niistä suvakeistakin jotain hyötyä on niistä suvakeistakin jotain hyötyä
Korjattu sarjis Ouluun Korjattu sarjis Ouluun
 740 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.39 MB, 1 tiedosto, 09.06.2024 02:00:11
[ + 3 | ]

Maahantunkeutuminen on rikkaus


somali

(103)  · 

haastattelu

(47)
09.06.2024 02:51:26 | 21:14:28
#625773 [+7] Piilota Suosittele

Somalia kun on selvästi turvallinen maa, jossa voi käydä lomailemassa jne.
Ei ole enää minkään maan velvollisuus ottaa Somaliasta väkeä.

09.06.2024 03:45:46 | 03:46:37
#625793 [+4] Piilota Suosittele

Rasisti? Realisti se on. Vähän vajaa, mut jos vähän vajaakin ymmärtää niiden vahingollisuuden, niin mites me muut? Suvaitaan koska idioottikin tajuaa mitä täällä on menossa ja emme halua idiootin leimaa?

09.06.2024 06:02:10
#625818 [+2] Piilota Suosittele

>>625793
Vili on/ varmaan jo impannu ittensä hengiltä, kuitenkin siinä mielessä oikeassa, että nekrut ei kuulu sivistysvaltioihin. Sen verran hidasta oli hepun ulosanti että siinä ne viimesetkin kaks aivosolua yritti kovasti tehdä töitä. Sitte viherpiipertäjät nauraa näille vaikka niienki ulostulo on ihan samaa sorttia vielä näin 20-30 vuoden jälkeen.

Bonusveitikkana, että käyppä kattomassa onko Osmo Soininvaara jo blokannu sut Twitterissä? Sen verran uskoo omaan hyvyyteensä että on vissiin blokannu kaikki väärinajattelijat (ts. ei Vihreät) jotka on etes kirjottaneet jottain twitteriin. Näyttäs sille että siellä moni ihmettelee että miks se on blokannu ku ei oo koskaan etes kommentoinu sille mitään. Mutta kai se on jo vanhuuden tuomaa harhaista dementiaa kun näkee vihollisia jo sälekaihtimien ja hammastikkujen välissä.

https://twitter.com/OsmoSoininvaara

09.06.2024 15:18:41
#625904 [+2] Piilota Suosittele

ja tästä aloi ylellä väärin ajattelijoiden mesästys, mitätöinti ja naurunalkaiseksi tekeminen. Lisäksi vuosikymmeniä kestävä todellisista ongelmista vaikeneminen.

[ 8 viestiä | ]