Kate Bush - Running up that hill Kate Bush - Running up that hill
Söpö japsi tyty Söpö japsi tyty
Killing Ground Killing Ground
#PrayForFrodo #PrayForFrodo
Pallotemppu Pallotemppu
Kissakokoelma Kissakokoelma
Sanna marin ja titanic reissu Sanna marin ja titanic reissu
Jammun vaalimainos Jammun vaalimainos
Microsoft Microsoft
Nähdään kuudelta parkkipaikalla Nähdään kuudelta parkkipaikalla
kelantue kelantue
Ihan hyvin se vetää Ihan hyvin se vetää
toi ämmä ansaitsis saada turpaansa ja kovaa toi ämmä ansaitsis saada turpaansa ja kovaa
Pelkoa ja inhoa pohjanmaalla Pelkoa ja inhoa pohjanmaalla
Vaarallinen eläin Vaarallinen eläin
Mun lempi kiisu Mun lempi kiisu
Ämpäreitä tai sateenvarjoja Ämpäreitä tai sateenvarjoja
Hmm... Hmm...
Whorehammer Whorehammer
Sara la fountain Sara la fountain
ensimmäinen ruotsalainen avaruudessa ensimmäinen ruotsalainen avaruudessa
Repon lempikolikot: Liettualainen puolirossainen Repon lempikolikot: Liettualainen puolirossainen
pojat juhlii synttäreitä pojat juhlii synttäreitä
Kävele juoppo kävele... Kävele juoppo kävele...
 513 näyttökertaa, 8 viestiä, 5.06 MB, 1 tiedosto, 19.01.2025 01:07:17
[ + 0 | ]

Toi jätkä on blade runneri!


blade runner

 · 

suomi

(390)  · 

suomeksi

19.01.2025 06:09:04
#674304 [+1] Piilota Suosittele

>>674278


Sitäpaitti mihin helevettiin mää oon onnistunu piilottaan Inuyashan pokkarin numero kuusi? Just saan vitosen loppuun ja seiska oottaa tekohampaiden vieressä yöpöydällä, mutta se kuutonen... ja jostaki syystä tää sama homma tapahtuu kaikkien muidenki mangojen kanssa. Aina löytää muutaman ekan ja tuo mun komero missä niitä yleensä jemmaan ei kuitenkaan oo sen verran iso että vois kuvitella menemään hukkaan niin silti. Ja joskus puolen vuoden päästä ku aattelee ruveta lukeen jotain muuta niin sieltä aina löytyy sitten ne "kadonneet" pokkarit, mutta ei niitä ekoja voluumeja. Niin, että kuka vittu teistä käy täällä hässimässä mun animekomeroa päivisin ku nukun?!?

19.01.2025 17:24:47
#674344 [+-] Piilota Suosittele

>>674342
mjoo, yhdessä niistä vaihtoehtoisista lopuista. Kun näin sen elokuvan uudestaan, ei enää puhuttu Suomea. Ne vei sen ukkelin sinne sairaalaan, neekerinainen löi sitä epipenillä, defibilaattorilla jollain (?) jonka jälkeen sen ukon piti herätä. Noh, ei herännyt. Se kuoli sinne sairaalaan. Sitten tää neekerinainen ja se tyttö kerää aseen, kimpsut ja kampsut ja lähtee pois. Ja elokuva loppui siihen.

20.01.2025 06:07:33
#674532 [+-] Piilota Suosittele

>>674508
No seki vielä menis jos ois tää mun/Sebun yön Timo, mutta kyllä pitäis silti löytää mangat saatana. Ihan epis pepistä, että niistä aina löytää ne 4 ekaa ja sen jälkeen on hukassa pokkari tai pari joiden perästä löytää ne loput sitte.

[ 8 viestiä | ]