Leipomista Leipomista
sprödö olli sprödö olli
ihan hyvä grafiikka ihan hyvä grafiikka
Soutuvenerobobolliisi Soutuvenerobobolliisi
Tyydytys Tyydytys
RipStein RipStein
pounding pussies pounding pussies
Ameno - Era (Cover by Minniva feat. Christos Nikolaou) Ameno - Era (Cover by Minniva feat. Christos Nikolaou)
Väkivaltaa Väkivaltaa
Joku Luolaston käyttäjä treffeillä Joku Luolaston käyttäjä treffeillä
fabrics by tyrone fabrics by tyrone
Kivi Kivi
Suorakulma Suorakulma
Luolasto Discord Luolasto Discord
Ebin rabarberi :DDD Ebin rabarberi :DDD
Oi juma.... Oi juma....
Häät - Tehdään yhdessä! Häät - Tehdään yhdessä!
Vihtorin salaisuus. Vihtorin salaisuus.
Caught the wrong rebels Caught the wrong rebels
Onko tämä minulla? Onko tämä minulla?
Ryppy baarimikkona osa VI Ryppy baarimikkona osa VI
Tarjoili Tarjoili
spirit animal spirit animal
Paf Paf
 430 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto, 05.05.2025 01:21:18
[ + 6 | ]

Valupertti lidlissä

[80600] [tiedosto.jpg] [0.22 MB] [983x762] [] []
tiedosto.jpg

apu apustaja

(332)  · 

valupertti

(71)
05.05.2025 02:24:23 | 02:27:26
#696501 [+1] Piilota Suosittele

Ei se jaksa niin pitkälle polkea. Sen osote on Perankatu 12 C 96300 Tyrnävä. Lähin natsisiva on osotteesa Perankatu 11 C Tynnävä. Siks se tillaaki kalijat mokkakikkelien wolttikuskilla maksamalla vähän exxtraa. Vaikka laki kieltääki vielä toistaseksi.. hehe, seksi.. kalijan tuonnin kottiin niin kyllä tommosella kyläpitäjällä hommat hoidetaan silti kondyloomaan :3

Itekki oon yrittäny ylipuhua lähikaupan huarat kuskaan mulle kympin jälkeen kotimatkallaan tuomaan pari koppaa gepardia, mutta ei ne oo alakanee millekkään. Oon yrittäny jopa tarjota käsihommaa, mutta ku ei niin ei. Taijjan vaihtaa ääsmarketin asiakkaax jos ei rupee handaamaan nää hommot.

ps. ei saatana miten voi ihimislapsen pierut haista viikon mädäntyneelle kalmolle. Ja nyt sitten vielä kaks asiaa. Voin pullottaa ne teille myytäväks ja toisekseen, ette sitten kysele mistä tiiän mädäntyneiden ruumiitten hajumaaliman.

09.05.2025 08:35:55 | 08:36:03
#697008 [+-] Piilota Suosittele

Nojakki ja peräkärry. Viimeksi syntymäpäivänä, käväsin hakemassa riksassa kaliaa liiteristä. Kuskasin 4 ukkoo samalla kotiin ja kahtelin kun jengi vetää kaliaa takana..

Saatana!

[ 5 viestiä | ]